+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00
Lidojuma plānošana / Valstis / Lidojumi uz Spāniju

Lidojumi uz Palmu de Maljorku

Lidojumi uz Maljorku
Lidojumi uz Maljorku
Maljorka
Palma de Maljorka
Palma de Maljorka
Maljorka
Spānija
Palma de Maljorka
Iedzīvotāji: 47 milj
Tālr. kods: +34
Laika josla: GMT

Palma de Maljorka ir spānijas sala piederoša Baleāru salām. Oficiāla valoda šeit ir katalāņu un spāņu, tomēr, pateicoties tūristu un ārzemnieku pieplūdumam, zināmas arī svešvalodas, piemēram angļu un vācu. Šī sala ir lieliski piemērota gan romantiskai atpūtai, gan atpūtai ar ģimeni. Turklāt te ir plašs mūsdienīgu viesnīcu tīkls. Viesnīcas, galvenokārt, atrodas piekrastē.

Par kultūru: Maljorkas salā ir ļoti daudz pasakainu un košu ainavu, kuras vērts aplūkot. Visērtāk to darīt ar iznomata auto palīdzību, lai varētu krustu škērsu apskatīt salas pludmales un krastus. Ir iespēja doties kalnos, kur paveras pasakaini skati. Kopā ar bērniem var lieliski pavadīt laiku Katmandu atrakciju parkā, kurš atrodas kūrortā Magaluf. Kā arī plašas iespējas baudīt ūdens pasauli, aplūkojot delfināriju un jūras dzīvnieku zoodārzu.

Par klimatu: Maljorkā valda maigs un labvēlīgs vidusjūras klimats, svelmains karstums te nav raksturīgs.  Tūrisma sezona šeit sākas aprīlī un beidzas oktobrī. Jūlijā un augustā šeit ir maksimāls tūristu pieplūdums no dažādām pasaules valstīm. Septembris ir piemērotākais mēnesis tūristu atpūtai, kuri aizraujas ar niršanu. Zemūdens flora Maljorkā ir ļoti daudzveidīga un eksotiska, spēj parsteigt pat pieredzējušus nirējus.
Par ēdienu: Spāņu virtuve ir samēra vienkarša, tomēr priecē ar savu garšu buķeti, jo ēdieni ir daudzveidīgi, sākot no tortiljām un dažādām picām, dārzeņu sacepumiem un beidzot ar gaspačo zupu, tā ir ļoti izplatīta tomātu un gurķu aukstā zupa. Tāpēc dodoties uz Spāniju, katrs var palikt drošs, ka nenāksies just izsalkumu.

Par lidojumu: aviokompānija Ryanair piedāvā tiešos lidojumus uz Palmu de Maljorku ar izlidošanu no Kauņas lidostas. Lidojumi notiek divas reizes nedēļā un ilgst aptuveni 3.5h. Tas ir ļoti ērti un samērā lēti, jo iegādājoties aviobiļetes laicīgi, var noķert izdevīgu cenu. Palma de Maljorkas lidostas kods ir PMI. Vietējais laiks Palmā vienu stundu atpaliek no mūsu vietējā Latvijas laika.

Vairāk galamērķu ceļošanaiSpānija

Eiropa - citas pilsētas

Eiropa - citas valstis


Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron