+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00
Barselona
Barselona
Lidojumi uz Barselonu
Atpūta Barselonā
Ceļojumi uz Barselonu
Lēti lidojumi uz Barselonu
Aviobiļetes uz Barselonu
Barselona
Iedzīvotāji: 1 621 537
Tālr. kods: +34
Laika josla: GMT +1

Barselona ir otra apdzīvotākā pilsēta Spānijā pēc Madrides. Šī saulainā un spilgtā pilsēta piesaista it visus, neatkarībā no vecuma vai iņemama amata. Barselona atrodas Spānijas ziemeļaustrumos Vidusjūras krastā. Tiek uzskatīts, ka Barselona ir ļoti romantiska pilsēta, kas apbur ar savām siltajām naktīm un pasakaino atmosfēru, kas virmo gaisā.


Par kultūru: Barselonas satriecošā arhitektūra, mākslas vide un muzeji padara šo pilsētu par lielisku kultūras metropoli. Te valda aktīvā naktsdzīve, ir atrodamas greznas viesnīcas, slavenu dizaineru veikali un izsmalcināti restorāni piesaista daudz atpūtnieku no dažādām pasaules malām. Ir vairāki ievērojami apskates objekti.


Par klimatu: Barselonā valda Vidusjūras kimats, ar maigām, sausām ziemām un siltām, mitrām vasarām. Aukstākie mēneši ir janvāris un februāris (vidējā temperatūra apmēram 10 ° C), karstākie - jūlijs un augusts (vidējā temperatūra ir aptuveni 25 ° C). Lielākā daļa nokrišņu ir oktobrī (apmēram 90 mm); zemākā - jūlijā (apmēram 20 mm).
Vidēja gaisa temperatūra Barselonā, sadalījums pa mēnešiem

 

Vidēja gaisa temperatūra Barselonā, sadalījums pa mēnešiem

Mēnesis

Janvāris

Februāris

Marts

Aprīlis

Maijs

Jūnijs

Jūlijs

Augusts

Septembris

Oktobris

Novembris

Decembris

Diena

+13

+14

+16

+18

+21

+25

+28

+28

+25

+21

+16

+13

Nakts

+6

+7

+9

+11

+14

+18

+21

+21

+19

+15

+11

+8

 

Barselonas virtuve:  Barselona ir slavena ar gardiem ēdieniem jau kopš romiešu laikimeta. Virtuve ir daudzveidīga, jo pilsētā dzīvo dažādu kultūru un reliģiju pārstāvji. Barcelona atrodas starp kalniem un jūru, un līdz ar to te ir populāras gan jūras veltes, gan gaļa un dārzeņi. Vietējos restorānos, jūs varat baudīt tipisku kataloniešu virtuvi, tradicionālo citu valstu virtuvi, kā arī moderno virtuvi. Izplatīti dažādi salāti, piemēram ESQUIEXADA DE BACALLÁ - salāti ar marinētu mencu, tomātiem, sīpoliem, papriku un vārītu olu. AMANIDA CATALANA - svaigi salāti, tomāti, sīpoli, tunzivju konservi, vārīta ola, olīvas, sparģeļi, burkāni un Katalonijas desiņas. Pirms ēšanas nepieciešams pievienot olīveļļu un etiķi.


Par lidojumu: Lidojot no Rīgas ir pieejami tiešie reisi lidojot ar aviokompāniju Wizzair un AirBaltic.  (BCN) – Barselonas starptautiskā lidosta, (GRO) – Girona, Barselona. Ir pieejami arī tiešie lidojumi no Viļņas, kurus izpilda low cost aviokompānijas Ryanair un Wizzair.


Vairāk galamērķu ceļošanaiSpānija

Eiropa - citas pilsētas

Eiropa - citas valstis


Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron