+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00
Lidojuma plānošana / Valstis

Lidojumi uz Spāniju

Spānija
Iedzīvotāji:
Tālr. kods:
Laika josla: GMT

 

Lēti lidojumi uz Spāniju

Lidojumi uz Palmu de Maljorku

Palma de Maljorka ir spānijas sala piederoša Baleāru salām. Oficiāla valoda šeit ir katalāņu un spāņu, tomēr, pateicoties tūristu un ārzemnieku pieplūdumam, zināmas arī svešvalodas, piemēram angļu un vācu. Šī sala ir lieliski piemērota gan romantiskai atpūtai, gan atpūtai ar ģimeni. Turklāt te ir plašs mūsdienīgu viesnīcu tīkls. Viesnīcas, galvenokārt, atrodas piekrastē.

Lidojumi uz Barselonu
Barselona ir otra apdzīvotākā pilsēta Spānijā pēc Madrides. Šī saulainā un spilgtā pilsēta piesaista it visus, neatkarībā no vecuma vai iņemama amata. Barselona atrodas Spānijas ziemeļaustrumos Vidusjūras krastā. Tiek uzskatīts, ka Barselona ir ļoti romantiska pilsēta, kas apbur ar savām siltajām naktīm un pasakaino atmosfēru, kas virmo gaisā.
Lidojumi uz Madridi
Madride – Spanijas  galvaspilsēta un viena no skaistākajām pilsētām pasaulē ar milzīgu kultūras un mākslas mantojumu. Te apvienojas moderni biznesa centri un viduslaiku arhitektūra,  labākie nakts klubi Eiropā, skaisti parki un, protams, daudzi muzeji.  Madride ir galvenais ekonomiskais, politiskais un kultūras centrs valstī. Pilsēta atrodas Ibērijas pussals centrā, pie  Sierra de Guadarrama pamatnes,  646 metrus virs jūras līmeņa.

Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron