+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00
Lidojuma plānošana / Valstis

Lidojumi uz Norveģiju

Norveģija
Iedzīvotāji:
Tālr. kods:
Laika josla: GMT

 

Lēti lidojumi uz Norveģiju

Lidojumi uz Oslo
Par pilsētu

Oslo ir Norvēģijas galvaspilsēta un vienlaicīgi tā ir arī lielākā tās pilsēta. Oslo ir visvecākā Ziemeļeiropas galvaspilsēta. Šodien Oslo ir galvenais rūpniecības, transporta un kultūras centrs visā valstī. Unikāls Oslo izvietojums starp fjordiem un kalniem rada visas iespējas neaizmirstamai atpūtai. Ne viena no citām Norvēģijas pilsētām nevar palielīties ar tik lielu daudzumu muzeju kā Oslo.

Lidojumi uz Bergenu
Par pilsētu

Bergena ir otrā lielākā pilsēta Norvēģijā. To sauc arī par pilsētu starp septiņiem kalniem “de syv fjell”. Bergena ir slavena ar savu bagāto vēsturi un tradīcijām. Šeit ir daudz gleznainu un kultūras vietu, kā arī aktīva naktsdzīve. Bergena ir viena no trim lielākajām pilsētām Norvēģijā un bieži tiek uzskatīts, kā tā ir arī skaistākā no pilsētām. Bergenu mēdz dēvēt par “Norvēģijas fjordu vārtiem”, jo tieši no šejienes tūristiem pieņemts uzsākt ceļojumu pa Norvēģijas fjordiem. Ceļojums uz Norvēģijas krāšņo pilsētu Bergenu noteikti atstās neaizmirstamas atmiņas.

Lidojumi uz Trumsi
Par pilsētu

Trumse ir septītā lielākā pilsēta Norvēģijā iedzīvotāju skaita ziņā. To sauc arī par “Ziemeļu Parīzi”. Šī skaistā pilsēta atrodas uz salas Ziemeļnorvēģijā, aplenkta ar kalniem, fjordiem un salām. Trumse ir ļoti attīstīta pilsēta ar strauju dzīves ritmu. Te ir liels daudzums bāru, izklaides iespēju uz ielām kā arī kultūras notikumu visa gada garumā. Pilsētā atrodas Norvēģijas simbols – Arktiskā katedrāle, kas ir uzcelts ledusskulptūru stilā. Ceļojums uz Trumsi noteikti kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu.


Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron