+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00
Lidojuma plānošana / Valstis / Lidojumi uz Krieviju

Lidojumi uz Sanktpēterburgu

Lēti lidojumi uz Sanktpēterburgu
Lēti lidojumi uz Sanktpēterburgu
Lētas aviobiļetes uz Sanktpēterburgu
Atpūta Sanktpēterburgā
Avio biļetes uz Sanktpēterburgu
Ceļojums uz Sanktpēterburgu
Sanktpēterburga
Iedzīvotāji: 4 848 700
Tālr. kods: +7812
Laika josla: GMT +3

Par pilsētu

Sanktpērburga skaitās par visskaistāko pilsētu pasaulē. Tā ir otrā lielākā pilsēta Krievijā. Pilsēta tiek saukta par Krievijas ziemeļu galvaspilsētu – te ir ne tikai muzeji zem klajas debess, tā ir pilsēta, kas atklāj vairākus simtus krievu vēstures gadus. Tā ir pilsēta, kas vēsturiski ir daudz piedzīvojusi – plūdus, revolūciju, blokādi, ekonomisko revolūciju. Ceļojums uz Sanktpēterburgu spēs pārsteigt pat pieredzējušu tūristu. Runājot par Sanktpēterburgu, nevar nepieminēt šīs pilsētas neaizmirstamo un neatkārtojamo atmosfēru. Ir dzirdēts izteiciens: atver savu sirdi pilsētai un tā atvērsies jums un paliks jūsu sirdī uz visiem laikiem.

 
 

Par kultūru

Sanktpēterburgu pelnīti var saukt par Krievijas kultūras centru. Pavisma maz pilsētu pasaulē var palielīties ar tik lielu ievērības cienīgu vietu apkopojumu – muzeji, operas un dramatiskie teātri, pilis, parki un pieminekļi. Tāpat arī Sanktpēterburgas literārajam un muzikālajam mantojumam ir īpaši svarīga nozīme. Līdzvērtīgi Parīzei, Romai un Venēcijai, Sanktpēterburga ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Bez tam šeit atrodas 42 konfesiju baznīcas, ieskaitot vienīgo Eiropā budistu klosteri un vienu no skaistākajām Maltas ordeņa kapelām. Vēl Sanktpēterburga ir “tiltu pilsēta”. 68 upes, kanāli un ieteces šķērso pilsētu dažādos virzienos, kas veido 42 salas. Tagad Sanktpēterburgā ir aptuveni 580 tilti.

Sanktpēterburgā praktiski katrai mājai un ielejai ir sava vēsture. Aizraujoties ar šo ieleju vēsturiskiem notikumiem un faktiem, ir iespēja nemanot nokļūt pagātnē un sajust sevi par šīs pagātnes neatņemamu daļu. Var konkrēti minēt vietas, kuras būtu vērts apmeklēt un apskatīt – Ermitāžu, Pētera – Pāvila cietoksni, Pētra I pieminekli, Ņevas prospektu (centrālo ielu), Īzaka katedrāli, Paceļamos tiltus pār Ņevu, Sanktpēterburgas pilis, Sanktpēterburgas metro.


 

 

Par ēdienu

Sanktpēterburgā palikt izsalkušam nav iespējams, pilsētā ir liels daudzums vietu, kur ir iespējams izbaudīt visdažādāko virtuvi. Izņemot tradicionālo krievu virtuvi, kas neapšaubāmi ir ļoti daudzveidīga, dāsna, bagāta ar dažādām garšām, Sanktpēterburgā ir iespēja nobaudīt citu tautu virtuvi. Populārākās no tām ir uzbeku, gruzīņu, ukraiņu virtuves, kā arī liels daudzums ir franču un itāļu restorānu, kā arī populāra ir eksotiskā virtuve, kuru var nobaudīt japāniešu, amerikāņu restorānos. No tādiem tradicionāliem un iecienītiem ēdieniem te var minēt šķiņķi no cūkgaļas kakla, kūpināta ar aromātiskām zālēm, želejzupa no vārītas teļa gaļas, pelmeņi, zivju zupa no trim zivju šķirnēm, šči, cūkgaļas kotletes ar brūklenēm, pīles krūtiņa pildīta ar sēnēm, kā arī kotletes no līdakas un daudzi citi ēdieni, kuri garšas ziņā kļūs par īstu gastronomisku baudu.


 

Par klimatu un laika apstākļiem

Sanktpēterburga ir izvietojusies mēreni klimatiskā zonā, kur klimats pāriet no kontinentālā līdz jūras. Saulaino dienu gadā nav īpaši daudz, pārsvarā ir apmācies, kas bieži rada melanholisku noskaņojumu. Kas laikam arī ir par galveno iemeslu, kāpēc tieši te tika radīti svarīgi mākslas darbi. Vasarā Sanktpēterburgā nav karsti un pat visskaidrāka laikā var pēkšņi sāk līt. Ziemas te nav īpaši aukstas, taču bieži pūš stipri un auksti vēji. Aukstākais mēnesis pilsētā ir februāris ar vidējo gaisa temperatūru -5,8°C, janvārī -5,5°C. Vissiltākais mēnesis gadā ir jūlijs, vidējā gaisa temperatūra ir +18,8°C.


 

Par izlidošanu

Rīga - Santpēterburga

RIX Rīga – LED Pulkovo Sanktpēterburga

Ceļā 1h 20min

Tiešais reiss bez pārsēšanās

AirBaltic

 

No lidostas LED Pulkovo līdz pilsētas centram ir 15 km. No diviem lidostas termināliem kursē autobusi līdz pilsētai. No pirmā termināla “Pulkovo-1” kursē divi autobusi ar laika intervālu 20 – 30 minūtes no 6:30 līdz 23:30. Laiks ceļā aizņems 15 – 20 minūtes. No otrā termināla “Pulkovo-2” arī kursē 2 autobusi ar laika intervālu 5 – 15 minūtes. Laiks ceļā aizņems 15 – 20 minūtes. Autobusi sāk kursēt no plkst. 5:36 līdz plkst. 0:47 darba dienās, bet brīvdienās sāk kursēt no 6:06.


 


 


Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron