+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00
Lidojuma plānošana / Valstis

Lidojumi uz Krieviju

Krievija
Iedzīvotāji:
Tālr. kods:
Laika josla: GMT

 

Lēti lidojumi uz Krieviju

Lidojumi uz Maskavu
Par pilsētu

Maskava ir Krievijas Federācijas galvaspilsēta. Tā ir viena no vislielākajām pilsētām pasaulē un lielākā Krievijā. Maskava bieži tiek saukta par “Krievijas sirdi” un tas nav velti, jo tieši Maskavā ir apkopotas kulturāli svarīgas vietas un notikumi. Maskava ir pilsēta ar bagātu vēsturi un pagātnes notikmiem. Visas savas vēstures laikā tā vairākkārtīgi tika iekarota, tika nodedzināta un atjaunota no paša sākuma.

Maskava ir kontrastu un lielu iespēju pilsēta. Klusie pagalmiņi un ielas pāriet lielos biznesa centros, blīvi uzceltas dzīvojamās mājas robežojas ar plašiem parkiem. Galvaspilsēta ir spējīga apmierināt jebkura cilvēka dažādākās vēlmes: tos, kuri vēlas atpūsties, gaida neskaitāmi izklaides un sporta centri, restorāni un viesnīcas, muzeji, teātri, galerijas un pieminekļi.

Neskatoties uz to, ka Maskava strauji aug un attīstās, nepārtraukti mainās savā veidolā, tā paliek uzticīga savām tradīcijām gan arhitektūrā gan dzīvesveidā un ritmā, tā kļūst par starptautisko kultūras un politikas notikumu centru. Ik gadu Maskava kļūst par apmeklētāko pilsētu tūristu vidū. Ceļojums uz Maskavu kļūs par kulturāli neaizmirstamu notikumu dzīvē.

 

Lidojumi uz Sanktpēterburgu
Par pilsētu

Sanktpērburga skaitās par visskaistāko pilsētu pasaulē. Tā ir otrā lielākā pilsēta Krievijā. Pilsēta tiek saukta par Krievijas ziemeļu galvaspilsētu – te ir ne tikai muzeji zem klajas debess, tā ir pilsēta, kas atklāj vairākus simtus krievu vēstures gadus. Tā ir pilsēta, kas vēsturiski ir daudz piedzīvojusi – plūdus, revolūciju, blokādi, ekonomisko revolūciju. Ceļojums uz Sanktpēterburgu spēs pārsteigt pat pieredzējušu tūristu. Runājot par Sanktpēterburgu, nevar nepieminēt šīs pilsētas neaizmirstamo un neatkārtojamo atmosfēru. Ir dzirdēts izteiciens: atver savu sirdi pilsētai un tā atvērsies jums un paliks jūsu sirdī uz visiem laikiem. 


Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron