+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00
Lēti lidojumi uz Neapoli
Lēti lidojumi uz Neapoli
Lētas aviobiļetes uz Neapoli
Atpūta Neapolē
Avio biļetes uz Neapoli
Ceļojums uz Neapoli
Neapole
Iedzīvotāji: 959 574
Tālr. kods: +3981
Laika josla: GMT +1

Par pilsētu

Neapole ir pilsēta Itālijas dienvidos. Tā ir trešā lielākā Itālijas pilsēta pēc Romas un Milānas. Netālu no pilsētas atrodas vienīgais darbojošais vulkāns Eiropā Vezuvs. Neapole kā arī citas Itālijas pilsētas ir plaši pazīstamas ar savu arhitektūru, mākslu un kultūru. Vērts pieminēt, ka Neapole ir arī slavenās itāļu picas dzimtene. Ceļojot uz Neapoli, noteikti tiks pamanīts, ka tā ir viena no senākajām Rietumu pasaules pilsētām.

Par kultūru

Neapoles vēsturiskā centrā ir izvietots milzīgs vietu skaits, kuras tiek uzskatītas par Itālijas pamatvērtībām kultūrā. Neapoles apskati tiek pieņemts sākt ar Piazza del Plebiscito, kur atrodas baznīca San Francesco di Paola. Netālu atrodas Teatro di San Carlo, kas ir vislielākais un visvecākais operteātris Itālijā, kā arī slvenā Umberto I galerija.

Neapoles panorāmā dominē vulkāns Vezuvs, kura apkārtnē ir arī izvietota pilsēta. Vulkāna teritorijā atrodas arheoloģisko raktuvju zonas, populārākās no tām ir Pompeji ruīnas. Ceļojums uz Neapoli viennozīmīgi kļūs par neaizmirstamu vēsturisku piedzīvojumu.

 

Par ēdienu

Neapole ir itāļu picas dzimtene. Neapoles iedzīvotāji tic, ka pirmā pica visā pasaulē tika pagatavota tieši te. Pamatots ir fakts, ka slavenā pica "Margarita" 1889.gadā tika pagatavota speciāli priekš pirmās Itālijas karalienes Margaritas tieši Neapolē (kuras vārdā arī tika nosaukta vēlāk pica). Katru gadu Neapolē tiek rīkots picas festivāls, kur sanāk labākie pavāri picas pagatavošanā, kā arī cilvēki, kuri ir iecienījuši šo ēdienu.

Ceļojot uz Neapoli, ir vērts arī nobaudīt vietējo kafiju – ļoti stipru espreso ļoti mazā tasītē un espreso ar putām un kanēli. Vietējā virtuve ir slavena arī ar neapoliešu saldējumu – spumoni, kas savieno sevī trīs saldējumu šķirnes vienā porcijā.

 

Par klimatu un laika apstākļiem

Neapole tūristu vidū ir diezgan populāra pilsēta, pateicoties siltajam un patīkamajam klimatam. Ziemas Neapolē ir siltas (aptuveni +13ºC), bet vasaras nav svelmaini karstas. Aviobiļetes uz Neapoli ir vērts iegādāties maijā un jūnijā (gaisa temperaūra aptuveni +26ºC), kā arī `samtainā` sezonā, kura ilgst līdz oktobra sākumam.
 

Par izlidošanu

Tiešie pārvadājumi bez pārsēšanās netiek veikti. Nosēšanās notiek Neapoles lidostā NAP Capodichino, kas atrodas 6 km attālumā no pilsētas. Lidosta sastāv no diviem termināliem – Terminal 1 un Terminal 2, kas atrodas diezgan lielā attālumā viens no otra. Termināls 1 ir pamattermināls un caur to tiek veikta lielākā pārvadājumu daļa. Uz šo dienu Neapoles lidosta ir lielākā lidosta Itālijas dienvidos. 

Vairāk galamērķu ceļošanaiItālija

Eiropa - citas pilsētas

Eiropa - citas valstis


Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron