+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00
Lidojuma plānošana / Valstis

Lidojumi uz Itāliju

Itālija
Iedzīvotāji:
Tālr. kods:
Laika josla: GMT

 

Lēti lidojumi uz Itāliju

Lidojumi uz Milānu
Par pilsētu
Milāna ir otrā lielākā pilsēta, kas atrodas Itālijas ziemeļos. Milāna tiek uzskatīta par vienu no vadošajiem pasaules zinātnes centriem, jaunāko tehnoloģiju, modes un dizaina centriem. Milāna ir slavena un populāra ar neaizmirstamiem tūrisma objektiem un plašām ceļojuma un izklaides iespējām. Ceļojums uz Milānu var kļūt par neaizmirstamu un patīkamu piedzīvojumu.
Lidojumi uz Romu
Par pilsētu

Roma ir Itālijas galvaspilsēta, bieži vien tā tiek saukta arī par "Mūžīgo pilsētu". Roma ir vena no lielākajām Eiropas pilsētām, tūrisma centrs, kas ir bagāts ar vērienīgiem skatiem un vēsturiskiem objektiem. Roma ir viena no vecākajām pasaules pilsētām, kā arī viena no tūristu iecienītākajām, pateicoties lielam daudzumam dažādu laikmetu vēsturiskiem un arhitektūras pieminekļiem. Ne velti saka – visi ceļi ved uz Romu, un katrs cenšas vismaz reizi dzīvē apmeklēt šo pilsētu. Iegādājoties lētas aviobiļetes, jūs piepildīsiet katra ceļojumu mīļotāja sapni.

Lidojumi uz Venēciju
Par pilsētu

Venēcija ir unikāla pilsēta – osta Itālijas Ziemeļos, kas ir izvietota uz 117 nelielām salām, kuras ir savienotas ar 378 tiltiem. Šī pilsēta krasi atšķiras no citām pasaules pilsētām, jo Venēcijā ielu vietā ir kanāli. Kā jau iepriekš tika minēts, Venēcija ir pilsēta, kas atrodas uz ūdens, šeit nav mašīnu un velosipēdu, celtnes šeit tiek novietotas uz speciāliem daudzslāņainiem fundamentiem, kuru zemākais slānis atrodas pilnībā ūdenī. Salu Venēcija – jūras kūrorts, ir populārs starptautiskā tūrisma centrs, vieta, kurā tiek rīkoti nozīmīgi kinofestivāli, mākslienieciskas un arhitektūras izstādes, krāšņi karnevāli, kas apvieno publiku no visas Eiropas. Populāra Venēcijā ir arī kāzu rīkošana. Kas var būt romantiskāks par tāda pasākuma svinēšanu tik romantiskā pilsētā?! Ceļojums uz Venēciju noteikti kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu, kas atmiņā paliks uz mūžīgiem laikiem.

Lidojumi uz Florenci
Par pilsētu

Florence ir Toskānas reģiona galvaspilsēta. Ceļojums uz Florenci ir ceļojums uz vienu no vecākajām Itālijas pilsētām. Florence sevī savieno pagātnes dvesmu un mūsdienīgi dinamiskas pilsētas atmosfēru. Katrs šīs pilsētas stūrītis var būt par vēsturiski nozīmīgu vietu, vienlaicīgi tā ir arī mūsdienīgi attīstīta pilsēta ar izcilu virtuvi, iepirkšanās iespējām un izklaides variantiem. Iegādājoties lētas biļetes ceļojumam uz Florenci, ir iespējams izbaudīt kaut ko pilnīgi iepriekš nepieredzētu, jo Florencē ir iespēja apvienot abus šos faktus.

Lidojumi uz Neapoli
Par pilsētu

Neapole ir pilsēta Itālijas dienvidos. Tā ir trešā lielākā Itālijas pilsēta pēc Romas un Milānas. Netālu no pilsētas atrodas vienīgais darbojošais vulkāns Eiropā Vezuvs. Neapole kā arī citas Itālijas pilsētas ir plaši pazīstamas ar savu arhitektūru, mākslu un kultūru. Vērts pieminēt, ka Neapole ir arī slavenās itāļu picas dzimtene. Ceļojot uz Neapoli, noteikti tiks pamanīts, ka tā ir viena no senākajām Rietumu pasaules pilsētām.

Lidojumi uz Sardīniju
Par pilsētu

Sardīnija ir sala, kuras galvaspilsēta ir Cagliari. Sardīnijā nav tāds kultūras pieminekļu daudzums kā, piemēram, Romā, taču tai ir savs neātkartojams šarms. Tā vilina tūristus ar savu dabīgumu, neskarto salas skaistumu un jūru. Atpūta Sardīnijā šodien ir populāra starp jauniešiem un cilvēkiem, kuri novērtē komfortu. Sala ir bagāta ne tikai ar dabas un arheoloģiskiem parkiem, bet arī ar mūsdienīgām augstas klases servisa viesnīcām. Te ir sastopamas pasaules slavenu zīmolu modes mājas, neatkārtojami restorāni, kuros var nobaudīt dažādas virtuves ēdienus, kā arī aktīva nakts dzīve. Uz salas ir labi attīstīti dažādi ūdens sporta veidi – sērfings, daivings, burusports. Iegādājoties aviobiļetes uz Sardīniju, jūs spēsiet apvienot gan aktīvu atpūtu gan iespēju izbaudīt neatkārtojamus dabas skatus.

Lidojumi uz Sicīliju
Par pilsētu

Sicīlija ir vislielākā Vidusjūras sala. Reģions ir sdalīts 9 provincēs, kuru administratīvais centrs ir Palermo. Sicīlija ir sala ar bagātu vēsturi, daudznacionālo kultūru, kā arī tās dabas šarmam nav iespējams pretoties. Itālija kopumā atrodas pirmajā vietā vēstures un arhitektūras pieminekļu skaita ziņā, taču lielākā daļa šo pieminekļu atrodas tieši Sicīlijā. Atpūta Sicīlijā ļaus iepazīt saglabājušos vairāku civilizāciju mantojumu. Uz salas atrodas arī darbojošais vulkāns Etna, saukts arī par “Uguns kalnu”. Tas ir lielākais aktīvais vulkāns Itālijā.


Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron