+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00
Lidojuma plānošana / Valstis

Lidojumi uz Grieķiju

Grieķija
Iedzīvotāji:
Tālr. kods:
Laika josla: GMT

 

Lēti lidojumi uz Grieķiju

Lidojumi uz Irakliju

Iraklija ir Krētas salas galvaspilsēta. Savu nosaukumu ieguvusi par godu sengrieķu mītu varonim Heraklejam. Pateicoties maigajam Vidusjūras klimatam, šī sala ir kļuvusi par iecienītu tūristu atpūtas vietu, bet Iraklijas pilsēta  par populārāko Krētas pilsētu. Iraklijas pilsētas centrs ir pārpildīts ar suvenīru veikaliņiem, krastmalas kafejnīcām, restorāniņiem un izmalcinātiem apģērbu un apavu veikaliem. Krētas salas iedzīvotāji ir ļoti atsaucīgi un laipni, it īpaši kafejnīcu īpašnieki, kuri noteikti jūs uzrunās gan angļu, gan vācu, gan krievu valodā. Ceļojums uz Krētu, sniegs jums iespēju labi pavadīt atvaļinājumu kopā ar ģimeni un draugiem, vai iegūt neizdzēšamus iespaidus dodoties visdažādākajās ekskursijās.

Lidojumi uz Kosu
Kosa ir neliela Grieķijas sala, kuras krasta līnija stiepjas vien 112 km garumā. Neskatoties uz to tā ir ķļuvusi par ļoti iecienītu tūristu atpūtas vietu. Iespējams tapēc, ka tā ir slavenā domātāja Hipokrāta dzimtene? Nedomāju viss! Tūristi uz Kosu traucas, lai izbaudītu svelmaino sauli, sāļo jūras ūdeni un pasakainos dabas skatus. Tūristus vilina arī tas fakts, ka sala atrodas pavisam netālu no Turcijas pilsētas Bodrumas. Tur var nokļūt ar nelielu kuģīti, samaksājot vien nieka 15 EUR. Un lielā iepirkšanās var sākties (ļoti paveiksies tiem, kas prot kaulēties ar vietējiem tirgotājiem)!
Lidojumi uz Rodas salu

Rodas sala ir lielākā Grieķijas sala, kas pazīstama kā Rodas kolosa (viena no septiņiem pasaules brīnumiem) mītnes vieta. Salas romantiskais nosaukums skan tik skaisti Divu jūru skūpsts, iespējams tāpēc šī sala ir kļuvusi par vienu no populārākajiem kūrortiem eiropiešu vidū. Rodas sala atrodas netālu no Turcijas, un vien 50 minūtes braucot ar kuģīti jūs varat nokļūt Marmarisas pilsētā. Tātad lētas aviobiļetes uz Rodas salu sniegs jums iespēju apmeklēt ne tikai Grieķiju, bet arī Turciju. Sarosieties, serfingisti! Rodas salā visu gadu ir ideāli laikapstākļi, lai sērfotu, nodarbotos ar daivingu, kā arī izbaudītu neaizmirstamu lidojumu ar paraplānu.

Lidojumi uz Salonikiem
Saloniki atrodas Grieķijā, Halkidīkes pussalā un ir Grieķijas otra lielākā pilsēta. Salonikos atrodas ļoti nozīmīga osta pie Egejas jūras un šī pilsēta skaitās par svarīgu Grieķijas rūpniecības centru. Lētas aviobiļetes uz Salonikiem ļaus jums ne tikai izbaudīt maigo vidusjūras klimatu, bet arī mācīties slavenākajā Grieķijas universitātē, kas nosaukta Aristoteļa vārdā. Salonikos ir iespēja jauki pavadīt laiku izdevīgi iepērkoties, apskatot vecpilsētu, kuras ieliņas atgādina grāmatu par seno Grieķiju ilustrācijas, un, protams, sauļojoties un peldoties vietējās pludmalēs. Ceļojums uz Salonikiem noteikti neliks jums vilties, jo šeit pasakainais dabas skaistums ļoti harmoniski kombinē ar lieliskām izklaides iespējām un burzmaino un aktīvo nakts dzīvi. Jauniešiem te ir īstā vieta! Diskotēkas, tusiņi un izklaide līdz rītam – ir tas, kas spilgti raksturo Saloniku pilsētu.
Lidojumi uz Atēnām
Atēnas ir saulainās Grieķijas lielākā pilsēta un galvaspilsēta, tiek dēvēta arī par demokrātijas šūpuli. Eiropā vairs nav iespējas atrast pilsētu, kas līdzinātos Atēnām. Pilsētas vēstures pirmsākumi meklējami aptuveni 2,5 tūkstoši gadus senā pagātnē. Uz doto brīdi Atēnas ir lielākais Grieķijas administratīvais, ekonomiskais un kultūras centrs. Atēnās dzīvo aptuveni trešdaļa no visiem Grieķijas iedzīvotājiem.Grieķijas galvaspilsētas simbols un īsta pērle neabšaubāmi ir Akropole.

Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron