+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00
Lēti lidojumi uz Nicu
Lēti lidojumi uz Nicu
Lētas aviobiļetes uz Nicu
Atpūta Nicā
Avio biļetes uz Nicu
Ceļojums uz Nicu
Nica
Iedzīvotāji: 344 875
Tālr. kods: +33493
Laika josla: GMT +1

Par pilsētu

Šarmantā Nica tiek uzskatīta par Francijas jūras piekrastes pērli. Maigs klimats, tuvumā esošie kalni, kuri pasargā no aukstiem ziemeļu vējiem, kā arī neatkārtojami dabas skati, ļauj Nicai jau vairākus gadus palikt par vienu no populārākajiem pasaules kūrortiem. Tūristi no visām pasaules malām izvēlas ceļojumu uz Nicu katrā gadalaikā.


 

Par kultūru

No arhitektūras viedokļa dažādas Nicas pilsētas daļas var krasi atšķirties viena no otras. Vecajai pilsētai ir raksturīga itāļu stila apbūve: šauras un līkumotas ielas, ēkas nokrāsotas siltos toņos, bet vairākas baznīcas izpildītas baroka stilā.

Nicā par vienu no populārākajām vietām uzskata slaveno Promenade des Anglais, tā ir galvenā pilsētas promenāde ar neaizmirstamu skatu uz Eņģeļu līci, kas iet cauri pilsētas pludmalei un ir apstādīts ar palmām. Tāpat arī Nicā ir liels daudzums laukumu: Garibaldi laukums, Masēna laukums, uz kura ir izvietotas neaizmirstamas strūklakas un skulptūras, Sen-Fransuā laukums. Vēl viena vieta, kura vilina tūristus pilsētā ir Ziedu tirgus Cours Saleya. Tirgus ir pilns ar krāšniem ziediem un svaigiem produktiem, kā arī tirgus nomalēs ir nelieli tirdziņi, kur var iegādāties dažādus suvenīrus. Katrs, kurš izvēlas atpūtu Nicā, spēs atrast kaut ko sev interesējošu.


 

Par ēdienu

Kā jebkurš Eiropas slavens kūrorts, Nica ir slavena ar saviem restorāniem un kafejnīcām. Nicas virtuvi nevar pilnībā saistīt ar franču virtuvi, jo Nicai ir savas kulturālas īpatnības. Virtuve Nicā ir īpatnēja, taču līdz ar to pilsētas restorānos ir liels klāsts tradicionālo franču ēdienu. Ceļojot uz Nicu, katram tūristam noteikti ir jānobauda salāti “Nisuaz” ar tunci un pupiņām, kā arī svaigi spiestu olīveļļu un vīna etiķi. Par vēl vienu klasisko ēdienu Nicā tiek uzskatīts cālis ar baklažāniem, pievienojot tam klāt vīnu, tomātu pastu un ķiplokus. Tāpat arī vietējos restorānos un bāros ir vērts nobaudīt omleti ar aso sieru kamambēru, rīsus ar rokfora sieru, gliemežus un visdažādākos zivs ēdienus.

Nicas restorānos vienmēr ir liels cilvēku pieplūdums. Te ir daudz dārgu restorānu turīgākiem klientiem, bet ir arī daudz dažādu kafejnīcu ar daudz demokrātiskākām cenām. 

Par klimatu un laika apstākļiem

Pilsēta atrodas vidusjūras klimata apgabalā. Šeit ļoti reti ir sali, aptuveni 2 – 3 naktis gadā, arī auksts laiks šeit nav sastopams bieži (vidējā minimālā gada temperatūra ir no -1°C līdz -2°C). ziemas ir maigas un sausas, vasras karstas un arī ļoti sausas, jo pilsēta ir pasargāta no vējiem pateicoties Alpu kalniem. Vasarās nokrišņu daudzums ir minimāls. Savukārt rudenī nokrišņu ir daudz, kā arī bieži sastopams pērkons, jo Vidusjūras temperatūra paaugstinās (līdz 20 – 24°C). Kā arī šajā laika periodā bieži pūš vēji, kuri līdzās nes siltu gaisu un smiltis no Sahāras.


 

Par izlidošanu

Rīga – Nica

RIX Rīga – NCE Cote D Azur Nica

Ceļā 3h 05min

Tiešais reiss bez pārsēšanās

AirBaltic

Lidosta NCE Cote D Azur atrodas 7 km attālumā no pilsētas centra. No lidostas līdz pilsētai var tikt ar vairāk nekā 20 regulārajiem reisiem. Autobusi kursē katras 10 – 15 minūtes.


 

Vairāk galamērķu ceļošanaiFrancija

Eiropa - citas pilsētas

Eiropa - citas valstis


Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron