+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00
Lēti lidojumi uz Marseļu
Lēti lidojumi uz Marseļu
Lētas aviobiļetes uz Marseļu
Atpūta Marseļu
Avio biļetes uz Marseļu
Ceļojums uz Marseļu
Marseļa
Iedzīvotāji: 850 602
Tālr. kods: +33491
Laika josla: GMT +1

Par pilsētu

Marseļa ir vecākā pilsēta Francijā un viena no vecākajām Eiropā, kas atrodas Vidusjūras piekrastē. Marseļa ir vairāku kultūru, tautu un stilu sajaukums. Marseļa varētu teikt nav tūristiska pilsēta, kā piemēram Nica un Kannas, bet Marseļai ir savs neatvairāms šarms. Tieši šeit ir iespējams ieraudzīt patieso Franciju – tādu, kādu to redz paši francūži. Tieši šī iemesla dēļ ir vērts ceļot uz Marseļu, lai izbaudītu Francijas īsto gaisotni.

 

 

Par kultūru

Marseļa noteikti būs interesanta tūristiem, kuri interesējas par mākslu, jo tieši Marseļā ir liels daudzums muzeju un mākslas galeriju. Tāpat interesanta ir arī pilsētas arhitektūra. Par populārāko un simboliskāko pieminekli Marseļā ir bazilika Notre Dame la Grand, uz kuras kupola ir izvietota zeltīta statuja “Bonne Mere” 9 m augstumā. Marseļā ir liels daudzums skaistu ēku un vietu, bet par vienu no šederviem tiek uzskatīta Lonšan pils, kur atrodas vēstures muzejs un tēlotājmākslas muzejs. Šī pils neatstās nevienu pilsētas apmeklētāju vienaldzīgu. Par pilsētas sirdi tiek uzskatīta Vecā osta. Tieši šeit tiek atklāta patiesā Marseļa, kur no vienas puses ir izvietojušies zvejnieki, bet no otras aromātisko garšvielu tirgotāji.

 

 

Par ēdienu

Virtue Marseļā ir ļoti daudzveidīga. Par iecienītāko ēdienu, tūristi izvēlas bujabes zupu, ko dēvē arī par “marseļas zivju zupu”. Tas ir ļoti liels šķīvis ar piesātinātu zivs buljonu, ar zivs gabaliem un kartupeļiem, kam tiek pievienoti arī tomāti, fenhelis un šafrāns. Pie zupas pasniedz krutonus no baltmaizes un mērci. Tāpat arī vērts izbaudīt tādus ēdienus kā ratatujs, tapenāde. Vietējie restorāni un kafejnīcas spēs apmierināt ikviena tūrista, kas izvēlējās atpūtu Marseļā, gastronomiskās vēlmes.

 

 

Par klimatu un laika apstākļiem

Vidējā temperatūra Marseļā ir +15°C, bet klimats kopumā ir silts. Lietainas dienas gadā ir aptuveni 81 un visbiežāk tie ir ziemā un rudenī. Kopumā laiks Marseļā ir visas četras sezonas ir komfortabls un mērens. Sniega te praktiski ziemas mēnešos nav un gaisa temperatūra var sasniegt pat līdz +13°C. Vasaras ir ļoti karstas un sausas, maksimālā gaisa temperatūra sastāda +28°C.

 

 

Par izlidošanu

Tiešie reisi bez pārsēšanās līdz Marseļai netiek veikti. Pasažieru pārvadājumi notiek Marseļas lidostā MRS Provence, kas atrodas 27 km attālumā no Marseļas. No lidostas līdz Marseļai var nokļūt ar šatliem vai vilcienu. Šatli veic regulāros pasažieru pārvadājumus katras 20 minūtes. Kā arī 5 minūšu attālumā no lidostas atrodas dzelzceļa stacija Vitrolles Marselle, ceļā brauciens aizņem 15 – 25 minūtes.

 

 

Vairāk galamērķu ceļošanaiFrancija

Eiropa - citas pilsētas

Eiropa - citas valstis


Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron