+371 654-23-180   +371 297-01-117
P - Pk:  9:00 - 20:00,  S - Sv:  10:00 - 18:00
Lidojuma plānošana / Valstis

Lidojumi uz Franciju

Francija
Iedzīvotāji:
Tālr. kods:
Laika josla: GMT

 

Lēti lidojumi uz Franciju

Lidojumi uz Parīzi
Par pilsētu

Parīze ir Francijas galvaspilsēta un ir lielākā Francijas pilsēta. Parīze šodien ir viena no vadošajām pilsētām kultūras, biznesa, politikas, izglītības, modes, masu mēdiju, zinātnes un mākslas jomā. Parīze ir viena no pievilcīgākajām pasaules pilsētām priekš tūristiem, jo tieši Parīzē ir daudz pasaules slavenu vietu, parku un vienkārši ielu. Parīzei ir savs neatvairāms šarms un romantisms, kas katram tūristam, kurš izvēlas ceļojumu uz Parīzi, liksies neaizmirstams un neatkārtojams.

Lidojumi uz Marseļu
Par pilsētu

Marseļa ir vecākā pilsēta Francijā un viena no vecākajām Eiropā, kas atrodas Vidusjūras piekrastē. Marseļa ir vairāku kultūru, tautu un stilu sajaukums. Marseļa varētu teikt nav tūristiska pilsēta, kā piemēram Nica un Kannas, bet Marseļai ir savs neatvairāms šarms. Tieši šeit ir iespējams ieraudzīt patieso Franciju – tādu, kādu to redz paši francūži. Tieši šī iemesla dēļ ir vērts ceļot uz Marseļu, lai izbaudītu Francijas īsto gaisotni.

Lidojumi uz Lionu
Par pilsētu

Liona atrodas Francijas austrumos. Liona ir viena no nozīmīgākajām pilsētām Francijā, kas atrodas Ronas un Sonas upes krastos, kuras veido pussalu Presqu`ile. Liona ir Francijas lietišķais un rūpnieciksais centrs, kas pasaulē ir pazīstams ar savu tekstilu un zīdu. Tā ir arī medicīnas centrs Eiropā, jo šeit atrodas Starptautiskais Vēža slimību Pētnieciskais centrs. Liona ir studentu pilsēta, tās teritorijā atrodas 4 universitātes. Ceļojums uz Lionu ir ceļojums uz skaistu māksliniecisku pilsētu, kas ir bagāta ar vēsturiskiem un arhitektūras pieminekļiem.

Lidojumi uz Nicu
Par pilsētu

Šarmantā Nica tiek uzskatīta par Francijas jūras piekrastes pērli. Maigs klimats, tuvumā esošie kalni, kuri pasargā no aukstiem ziemeļu vējiem, kā arī neatkārtojami dabas skati, ļauj Nicai jau vairākus gadus palikt par vienu no populārākajiem pasaules kūrortiem. Tūristi no visām pasaules malām izvēlas ceļojumu uz Nicu katrā gadalaikā.


Drošas norēķinu ispējas

Mēs pieņemam debetkartes, kredītkartes, bankas maksājumus un naudu.
Citadele Swedbank SEB Nordea DNB Master Card maestro American Express Visa Visa Electron